25 Mayıs 2020 Pazartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.546.039 ziyaret.
34 aktif ziyaretçi.
GERKAV Dergisi 24. Sayısı Hazırlanıyor
Gerede Kültür Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Gerede Bülteninin, 24. sayısı Mayıs 2019'da çıkıyor.

Gerede Kültür Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (GERKAV) tarafından Ankara'da yayınlanan Gerede Bülteninin 24. sayısı Mayıs 2019'da okuyucu ile buluşacak.

Hazırlık sürecinde olan dergide, geleneksel olarak Gerede ile bütünleşen ve Gerede'nin tarihi ve kültürel değerlerinin ön plana çıkarıldığı yazılara yer veriliyor.

24. sayısında okuyucu ile buluşmayı hedefleyen Gerede Bülteni; Ziya Kahraman, İlhami Türker, Özdemir İnce, Kazım Ünlüol, Şefika Mercanlıgil, Nurettin Sezen, Dr. Abdullah Demirci, Metin İpek, Dr.Erol Evcin, Ramazan Kaşmer, Ahmet Özonsoy, İsmail Kazan, Hüdai Coşkun, İbrahim Kahraman ... vd. yazarların yanısıra Geredeyle ilgili yazmak isteyenlere sayfalarını açıyor.

Yılda bir kez yayınlanan, konusu gereği Gerede'yi ele alan ve 2019 yılında çıkacak 24. sayısının içerik olarak zenginleştirildiği öğrenilen derginin, yayın yönetmenliği görevini Metin İpek yürütüyor.

Bilgi: Abdullah Demirci  Güncel Haberler
 Yerel
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Ramazan Bayramı
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net