25 Mayıs 2020 Pazartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.545.866 ziyaret.
31 aktif ziyaretçi.
Gerede ALLAR’LA Devam Dedi.
2. Defa Gerede Belediye Başkanı seçilen Mustafa Allar mazbatasını aldı

Gerede ALLAR'LA Devam

2. Defa Gerede Belediye Başkanı seçilen Mustafa Allar mazbatasını aldı

31 Mart Mahalli seçimlerinde AK Parti adayı olan Mustafa Allar  yüzde 47.99 lik bir oranla güven tazaleyerek yeniden Gerede Belediye Başkanı seçilmişti.

Mustafa Allar 5 Nisan Cuma günü Mazbatasını alarak göreve kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Başkan Mustafa Allar'la birlikte, AK Parti Belediye meclis üyesi olarak seçilen Yılmaz Turçin, Cihan Saraç, Bahri Esen, Lütfullah Yıldız, Uğur Kutlugün, Ergün Çakır, Elvan Çelik, A. Hamdi Coşkunyürek ve Şeyma Bozkurt, İl Genel Meclisi Üyesi olarak seçilen A. Kemal Atay ve Üzeyir Ercivan'da mazbatalarını aldılar.

Mazbata sonrası kısa açıklamasında Başkan Mustafa Allar özetle Geredelilere teşekkürlerini sunarak aldığı emanetin sorumluluğunun bilincinde olarak Belediye Meclis üyeleri ile birlikte 5 yıl  Gerede'ye hizmet ve yatırım için hak, hukuk, adalet öncelikli olarak çalışacaklarını belirtti.

-          31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Belediye Meclis üyesi seçilen Eşref Şenol Töngemen, Muhsin Ayeroğlu, Ekrem İpek ve İl Genel Meclisi Üyesi seçilen Salih Acar 'da 5 Nisan Cuma günü mazbatalarını aldılar.

-          Ak Parti Ve MHP adaylarının mazbatalarını almalarını müteakip bu seçimde başkan adayı Emin Serin'in yüzde 31 e yaklaşan oy oranı ile dikkat çeken Büyük Birlik Partisi'nden Belediye Meclisi üyesi seçilen Durmuş Ali Berber, Hasan ekici, ve Eyüp Yalçın ile yedek üyeler Ümit Nalbant ve Semih Karacan 8 Mart Pazartesi günü mazbatalarını alacaklar.

-          31 Mart Mahalli seçimlerinde seçilen Gerede mahalle muhtarları;

Bahçelievler Mahallesi: Hasan Eşiyok,  Dayıoğlu Mahallesi: Mehmet Özcan,

Demirciler Mahallesi: Mustafa Nadi Gül,  Kabiller Mahallesi: Mustafa Güvenç,

Kitirler Mahallesi: İbrahim Öyke, Orta Mahalle: Rıdvan Ergün, Seviller Mahallesi - Hakan Özzeftçi, Yenimahalle: Halil Yakar olarak belirlendi.

31 Mart Mahalli seçimlerinde halkımızın oyları ile seçilen tüm hemşerilerimize Gerede'ye hizmet yolundaki görevlerinde başarılar dileyerek, hayırlara vesile olmalarını temenni ediyoruz.
  Güncel Haberler
 Yerel
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Ramazan Bayramı
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net