16 Aralık 2017 Cumartesi
Üyelik
Sayaçlar
5.093.465 ziyaret.
27 aktif ziyaretçi.
Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN’in bütün Bolu’lu hemşerilerine müjdesi var..
Gazetemiz Yazarı Ferhat Çetinoğlu Ankara'da Şehir Gazetesi Yayın Yönetmeni Hüseyin Akın'la hemşehrilerimizi ziyaret ediyor.

Kayılı Ziyaretlere Devam Ediyor ..

Köşe yazarımız Kayı Kiraz Köylü Ferhat ÇETİNOĞLU,  Ankara'da Şehir gazetesi ile beraber Gerede'li hemşerilerini ziyaret ediyor. Son olarak Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN'i ziyaret ederek çeşitli konularda görüşlerini aldı.  Daha önce Mamak Belediye Başkanı Mesut AKGUL ve Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Cafer ALAGÖZ 'de ziyaret edilmişti.

Ankara Şehir Gazetesi yayın yönetmeni Hüseyin AKIN ile Köşe yazarımız Ferhat ÇETİNOĞLU'nun  Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN'le  geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen ziyaretinde Şehir Gazetesi yayın yönetmeni Hüseyin AKIN Ankara Şehir Gazetesi hakkında Federasyon başkanına bilgi verdi.

Bolu Federasyonu Başkanı Yakup EVİRGEN'in bütün Bolu'lu hemşerilerine müjdesi var..

Federasyon Başkanı Bolu Federasyonu Merkezinin İnşaatının devam ettiğini ve yakın bir zamanda faaliyete geçeceğini burada Bolu Federasyonuna bağlı bütün derneklerin bir çatı altında toplanacağını söyledi. Merkezin iki ayrı bölümden oluştuğunu bir bölümde idari kısımların olduğunu diğer bölümde ise 100 kişilik genel amaçlı toplantı salonunun olduğunu, Merkezin önünde yeşil alanlar içinde havuza yakın etkinlik yapılmasına uygun bir konumda olduğunu söyledi. Federasyon Merkezinden bütün Bolu'lu hemşerilerimizin faydalanabileceği aktif bir tesisin olacağını Başkent Ankara'mızın merkezi bir konumu olan Ulus Gençlik parkı içinde faaliyete geçeceğini açıkladı. 

Bolu Federasyonu Genel Merkezi hakkında geniş bilgi veren Yakup EVİRGEN böyle bir projenin bütün Bolu'lu Hemşerilerimizin ve özellikle Ankara'da yükseköğrenim gören öğrenci ve Başkentte ikamet eden Bolu'lu hemşerilerimizin hizmetinde olacağını açıkladı.

Yeni bir dergi için de fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretin sonunda Ferhat ÇETİNOĞLU editörlüğünü yaptığı dönemin Geredem ve Gerede dergilerini taktım etti. Ziyaret Hatıra fotoğrafı ile son buldu.
  Güncel Haberler
 Yerel
 50. Yılda Yeniden Okullarında Buluştular.
 EDS ler çalışmaya başladı
 GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ
 Genç Memur-Sen Genel Merkezine Geredeli Atandı
 Bolu Tekke Barajında Çalışmalar Bütün Hızıyla Devam Ediyor.
 Gerede Ceza ve İnfaz Kurumları İçin Ödenek Çıktı.
  Köşe Yazarımız Ferhat Çetinoğlu’ndan Gerede FM ziyareti.
 "GELECEK"
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Grand Tepe Hotel Açıldı
 Güncel
 Kar Geldi
 Şehidimizi Uğurladık.
 Şehidimiz Var
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 Ahmet Yaman Turkcell Marka ve Pazarlama İletişimi Direktörü Oldu
  ŞEHİT, HARP VE VAZİFE MALULLERİNİN ÇOCUKLARINA EĞİTİM VE ÖĞRETİM YARDIMI
 İşimiz Bidat ve Hurafelere mi Kaldı?
 Geredeli hemşehrimiz İsmail ALPTEKİN Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
 Geredeli hemşehrimiz Yakup Evirgen Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına atandı
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net