25 Nisan 2019 Perşembe
Üyelik
Sayaçlar
6.014.991 ziyaret.
8 aktif ziyaretçi.
GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ
Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Gerede'de Birlik Hareketi adıyla tüm hemşerilerimizi birlik ve baraberliğe çağırıyor.


GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ

Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği, kültür, dayanışma ve yardımlaşma derneğidir. Dayanışmamızın ana hedefi ayrımcılık ve ötekileştirmeye karşıdır. Hiç kimse hiç bir neden ile ayrımcılığa maruz kalmamalıdır. Bizler burada farklı gelir düzeylerinde, farklı eğitim seviyelerinde, farklı meslek guruplarında, farklı siyasi eğilimlerde insanların bu farklılıklarını bir zenginlik olarak görerek bir araya geldiği bir topluluk olmak hedefimiz olmalı bu gerçekten göz kamaştırıcı olacaktır. Gelişimimizin önündeki engeller sosyal bir realite gibi hepimizin belleğinde yer ettiği bir zeminde bir avuç insanın tutkuyla oluşturduğu dalganın geldiği nokta, bütün Geredeli Hemşerilerimiz için bir iftihar Tablosu olmalıdır. Bunun önünde kim varsa bunun hesabı sorulmalıdır. Daha şeffaf daha güzel ancak birlik ve beraberlik içinde olur. Birliğimizi bozmadan Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneğine hep beraber sahip çıkalım...

Gerede de Birlik hareketi Geredeliler derneğine üye olan olmayan Gerede'miz için ben de varım diyen bütün hemşerilerine açıktır. Bu hareketin amacı Gerede Derneğinde birliği sağlamak, hiç bir grubu ve kişiyi hiç bir neden ile ayrımcılığa maruz kalmasını önlemek, Dernek üyeleri arasında iletişim yardımlaşma ve dayanışmayı tesis edip bunların devamlılığını sağlayarak sosyal alanda kaynaşmış bir birlik kurmak, her ne koşulda olursa olsun Sevgi, Saygı, Birlik ve Beraberliği tesis etmek ve bu birliği devam ettirmektir.

Gerede de Birlik Hareketi hiç bir zaman siyasi bir hareket olmayacaktır. Bütün hemşerilerimizi kucaklayacak Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneğinin Genel Kurulunda GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ olarak ortak aday desteklenecek ve bu adayın Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı olması için gerekli çaba gösterilecektir.

Bu Hareket GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ'dir. Bütün Geredeli Hemşerilerimizi aynı Çatı altında tutma hareketidir. 7 den 77 yaşına kadar Bütün Geredeli Hemşehrilerimizi bu harekete destek olmalarını canı gönülden ister saygılarımızı sunarız...

GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ


Bilgi:Ferhat Çetinoğlu  Güncel Haberler
 Yerel
 Bolu Kitap Kulübü Geleceği Ağırladı
 Gerede ALLAR’LA Devam Dedi.
 "Ufku açık, hedefleri olan bir gençlik için"
 GTSO İstihdam Seferberliği
 GERKAV Dergisi 24. Sayısı Hazırlanıyor
 Gerede'nin En Eski Resmi
 Palyetif Bakım Servisi Açıldı
 Arkut Kayak Sezonu Açıldı
 Kul Damat’ın (Ahmet Tınmaz) Kitapları
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Spor
 Geredespor - Göynükspor Ekstra Play-Of Final Maçı
 BJK Başkanı Fikret Orman Gerede’de idi
 KAYAKÇILARIMIZ ERZURUM'DA TÜRKİYE 1. OLDU
 Güncel
 GTSO'dan ÖNEMLİ DUYURU:
 "Burası Türkiye Burada İş Var"
 Oto Alım Satım Yönetmeliği
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net