17 Temmuz 2018 Salı
Üyelik
Sayaçlar
5.546.886 ziyaret.
93 aktif ziyaretçi.
GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ
Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Gerede'de Birlik Hareketi adıyla tüm hemşerilerimizi birlik ve baraberliğe çağırıyor.


GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ

Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği, kültür, dayanışma ve yardımlaşma derneğidir. Dayanışmamızın ana hedefi ayrımcılık ve ötekileştirmeye karşıdır. Hiç kimse hiç bir neden ile ayrımcılığa maruz kalmamalıdır. Bizler burada farklı gelir düzeylerinde, farklı eğitim seviyelerinde, farklı meslek guruplarında, farklı siyasi eğilimlerde insanların bu farklılıklarını bir zenginlik olarak görerek bir araya geldiği bir topluluk olmak hedefimiz olmalı bu gerçekten göz kamaştırıcı olacaktır. Gelişimimizin önündeki engeller sosyal bir realite gibi hepimizin belleğinde yer ettiği bir zeminde bir avuç insanın tutkuyla oluşturduğu dalganın geldiği nokta, bütün Geredeli Hemşerilerimiz için bir iftihar Tablosu olmalıdır. Bunun önünde kim varsa bunun hesabı sorulmalıdır. Daha şeffaf daha güzel ancak birlik ve beraberlik içinde olur. Birliğimizi bozmadan Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneğine hep beraber sahip çıkalım...

Gerede de Birlik hareketi Geredeliler derneğine üye olan olmayan Gerede'miz için ben de varım diyen bütün hemşerilerine açıktır. Bu hareketin amacı Gerede Derneğinde birliği sağlamak, hiç bir grubu ve kişiyi hiç bir neden ile ayrımcılığa maruz kalmasını önlemek, Dernek üyeleri arasında iletişim yardımlaşma ve dayanışmayı tesis edip bunların devamlılığını sağlayarak sosyal alanda kaynaşmış bir birlik kurmak, her ne koşulda olursa olsun Sevgi, Saygı, Birlik ve Beraberliği tesis etmek ve bu birliği devam ettirmektir.

Gerede de Birlik Hareketi hiç bir zaman siyasi bir hareket olmayacaktır. Bütün hemşerilerimizi kucaklayacak Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneğinin Genel Kurulunda GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ olarak ortak aday desteklenecek ve bu adayın Gerede Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı olması için gerekli çaba gösterilecektir.

Bu Hareket GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ'dir. Bütün Geredeli Hemşerilerimizi aynı Çatı altında tutma hareketidir. 7 den 77 yaşına kadar Bütün Geredeli Hemşehrilerimizi bu harekete destek olmalarını canı gönülden ister saygılarımızı sunarız...

GEREDE'de BİRLİK HAREKETİ


Bilgi:Ferhat Çetinoğlu  Güncel Haberler
 Yerel
 GTSO- BOLU İŞKUR Girişimcilik Eğitimi
 Yağmur Gerede'yi Kısa Süre Esir Aldı
 Girişimciler Eğitime Hazır Olun.
 2018 Yılı GERKAV Dergisi Tamamlandı
 Gerkav Dergisi Haziran’da Çıkıyor
 GTSO'da KOBİGEL-KOBİ GELİŞİM DESTEĞİ VE YENİ KOSGEB DESTEKLERİ BİLGİLENDİRİLDİ.
 Halk Eğitimi Merkezi Yıl Sonu Sergileri Başlıyor
 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası'nın Meslek ve Meclis üyeleri seçimleri 5 Nisan 2018 de yapıldı.
 KERMESE DAVET
 GEREDE TSO 5 YILDIZLI ODA OLDU.
 GİRİŞİMCİLER BELGELERİNİ ALDI
 Süt Sığırı Yetiştiriciliği kursunu kaçırmayın
 Gerede Halk Eğitimi Merkezi 12 Okuma-Yazma Kursu Açtı
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Güncel
 Maaşlı Ayakkabı Sayacı Kursu
 Bir Hemşerimiz Daha Örnek Oldu
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden Ödül
 Hemşehrimiz Yakup Evirgen'den Akit TV'de Bilgilendirme
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net