21 Mayıs 2019 Salı
Üyelik
Sayaçlar
6.050.329 ziyaret.
32 aktif ziyaretçi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 11 Mart'ta Bolu'da
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 11 Mart saat 12'de Karaçayır Kapalı Spor Salonu önünde yapılacak Miting ve salonda yapılacak olan AK Parti Bolu İl Kongresine katılacak.

AK PARTİ BOLU İL KONGRESİ

BOLU'da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla 31 Aralık'ta Ak Parti yapılacağı açıklanan 6'ncı olağan il kongresinin iptal edilmesinin ardından Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, görevini bırakmış bir süre sonra Ak Parti İl başkanlığının il Başkanı Nurettin Doğanay'la devam edeceği bildirilmişti.

11 Mart Pazar günü Saat 12.00'de Karaçayır Kapalı Spor Salonunda yapılması kararlaştırılan AK Parti Bolu İl kongresine Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'da katılacak. Salon önünde yapılacak mitingde halka hitap edecek olan Cumhurbaşkanının konuşma programı için İl başkanlığı yoğun bir çalışma temposu yürütüyor.

Bolu ve ilçelerinde billboard ve parti binaları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacak miting ve il genel kurulu davetiye afişleri ile donatıldı.

Bolu İl Başkanlığının bu konuda yaptığı çalışmalar il başkanlığından gelen bilgilendirmede şöyle belirtiliyor.

"AK Parti, Bolu'yu Reis'le donattı
AK Parti İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleşecek Miting ve 6. Olağan İl kongresi için yoğun bir çalışma temposu içerisine girdi.
İlçe Teşkilatları ile birlikte adeta seferberlik ilan eden AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı, Köroğlu torunlarına yakışır bir coşkuyla karşılayacaklarını söyledi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 9 yıl aradan sonra Bolu'muza teşrif edecek olmasıdır. Bu heyecan ve sorumluluk içerisinde kademe başkanlarım, İlçe ve Belde Başkanlarım, Belediye Başkanlarım ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle bir iş bölümü yaparak, hem kongremize hem de Sayın Cumhurbaşkanımızın Bolu Halkıyla buluşacağı mitinge hazırlanıyoruz. Salon ve alan düzenlemesi dışında, Kongremize ve mitingimize gelecek Bolululara vereceğimiz ikramlar noktasında bir çalışma yapıyoruz. Teşkilat olarak bu çalışmaları yaparken Sayın Valimizle, Sayın Bolu Belediye Başkanımızla, Sayın Rektörümüzle, Sayın İl Emniyet Müdürümüzle ve Sayın il Jandarma Alay Komutanımızla da sürekli temas halindeyiz" dedi.
Bolu Halkını gerek mitinge gerekse kongreye davet amacıyla ciddi bir tanıtım çalışması içinde olduklarını da belirten Doğanay; "Teşkilatlarımızla birlikte ciddi bir tanıtım çalışması içerisindeyiz. Bolu ve İlçelerindeki tüm açık hava reklam panoları, otobüs durakları ve elektrik direkleri İl Başkanlığının miting ve kongreye davet duyurularıyla kapatıldı. Sadece Bolu Merkezde; 256 elektrik direği, 250 otobüs durağı, 5 akıllı durak, 204 clp, 10 eurobord, 10 megalight, 70 pankart, 5000 afiş ve 62 halk otobüsü Sayın Cumhurbaşkanımızın mitingine davet ilanlarıyla donatıldı. Yerel basın, yerel radyolar, ulusal ve yerel kanalımızın yanı sıra sosyal medyayı da bu noktada etkin bir şekilde kullanıyoruz. Giydirdiğimiz araçlarla merkez ve ilçelerimizde sürekli anonslar yaparak Halkımız davet ediliyor. Merkezde ve ilçelerimizin pazarlarında binlerce el broşürleri dağıtıyoruz. İlçelerimizin giriş ve çıkışlarını, caddelerini pankartlarla donattık. Başta Merkez ilçelerimizdeki köy ve mahalle muhtarlarımız olmak üzere 2000 bin davetiye dağıtımı gerçekleştirdik. Hava da müsait olursa Allah'ın izniyle Köroğlu'nun torunları olarak; 9 yıl aranın ardından ilimize teşrif edecek Ümmetin umudu, mazlumların sesi Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı coşkuyla karşılayacağız" ifadelerini kullandı."  Güncel Haberler
 Yerel
 GERKAV BÜLTENİ 2019 Çıktı
 Gerede'nin En Eski Resmi
 Palyetif Bakım Servisi Açıldı
 Kul Damat’ın (Ahmet Tınmaz) Kitapları
 EDS ler çalışmaya başladı
 "Ömrümde Bir Gerede"
 ANILAR
 Kratya'nın Gülleri
 Güncel
 GTSO'dan ÖNEMLİ DUYURU:
 Oto Alım Satım Yönetmeliği
 2018 YILLIK İŞLETME CETVELLERİ VE SANAYİ SİCİL BELEGESİ VİZE İŞLEMLERİ İLİŞKİN DUYURU
 "İyilik Yolunda Uzaklar Yakın" a Türkiye Yazarlar Birliği'nden birincilik geldi.
 SKY ROAD’ da Bir GEREDELİ
 “İyilik Yolunda Uzaklar Yakın 1”
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net