25 Mayıs 2020 Pazartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.545.980 ziyaret.
25 aktif ziyaretçi.
BJK Başkanı Fikret Orman Gerede’de idi
Beşiktaş kulübü Başkanı Fikret Orman Beşiktaş Esentepe Otel tadilat çalışmasını başlattı

BJK Başkanı Fikret Orman Gerede'de idi

Beşiktaş kulübü Başkanı Fikret Orman Beşiktaş Esentepe Otel tadilat çalışmasını başlattı

Geçen yıl Beşiktaş Tesisleri yapılmak üzere Beşiktaş Jimnasik Kulübüne kiralanan Esentepe Otel'in tamir ve tadilat işi başkan Fikret Ormanın Mart ayı son haftasında Gerede'ye  gelmesiyle birlikte başlatıldı.

Tesisin tadilat ve restorasyonunu yetkili firma ile birlikte kurban keserek başlatan Fikret Orman; Otel binasında inşaat çalışmalarının devam ettiğini, oluşan gecikme için üzgün olduğunu, ama 4-5 ayda tamamlanıp bitirilerek, Temmuz ayında faaliyete geçirmeyi planladıklarını açıkladı.  Tesisin tamamlanmasıyla birlikte Beşiktaş Futbol takımını 2019 yaz kampı için Gerede'ye getirmeyi düşündüklerini belirtti.

Belediye Başkanı Mustafa Allar; Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın meydana gelen gecikmeyi anlaşma yaptıkları firma ile telafi edeceklerini söyleyerek, Gerede'nin hukukunu yasal süreci uygulayarak koruduklarını, bundan sonrasının Gerede için daha güzel olacağını açıkladı.
  Güncel Haberler
 Yerel
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Ramazan Bayramı
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net