25 Mayıs 2020 Pazartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.545.869 ziyaret.
33 aktif ziyaretçi.
Geredespor - Göynükspor Ekstra Play-Of Final Maçı
Geredespor- Göynükspor Ekstra Play Of Maçı Bolu Atatürk Stadında

Geredespor Futbol Kulubü Bolu Atataür Satadyumunda 28.04.2019 saat 14.00'te Göynükspor ile yapacağı Ekstra Play Of maçına tüm sporsever Geredelileri davet ediyor.

Bolu 1. Amatör Ligden Bölgesel Amatör Lige (BAL) çıkma mücadelesi veren her iki takım yaptıkları play of maçlarında karşılıklı olarak 2-1 lik galibiyet sonuçları ile birbirlerine üstünlük sağlayamamışlardi. Bu nedenle her iki takım Ekstra  Play Of olarak adlandırılan bir final maçında tekrar karşı karşıya gelecekler.

28 Nisan Pazar günü Bolu Atatürk Stadyumunda karşılaşacak olan iki takımdan biri elde edeceği galibiyetle, halen Bölgesel Amatör Ligden düşmesi kesinleşen Yeniçağaspor'un yerine gelecek yıl BAL de oynama hakkını elde etmiş olacak.

Taraftarının sürekli yoğun destek verdiği Geredespor'a BAL yolunda galibiyet temenni ediyor, her iki takımın da  centilmence başarılı bir mücadele göstermelerini diliyoruz.
  Güncel Haberler
 Yerel
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Ramazan Bayramı
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net