25 Mayıs 2020 Pazartesi
Daldallı Kombi Teknik Servisi
0 555 545 7058
Kombi bakım, tamir, makine ile petek yıkama hizmetleri.
Üyelik
Sayaçlar
6.545.981 ziyaret.
26 aktif ziyaretçi.
Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Staj Uygulaması Yapıldı.
Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin camilerdeki staj uygulaması beğeni aldı.

GEREDE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİ CAMİ CEMAATİNİN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi bu yıl bir ilke daha imza atarak öğrencilerine iki haftalık staj uygulaması yaptırdı.

Gerede Müftülüğü ile yapılan İşbirliği protokolü kapsamında  15 gün süreyle, 10 sınıf öğrencilerine müezzinlik ve 11 sınıf öğrencilerine imamlık stajı yaptırıldı.

İlçemiz müftülüğüne bağlı 44 camide 77 öğrencinin katıldığı staj uygulamasından cami cemaati de memnuniyetlerini " gençlerimiz camilerimiz şenlendirdi " diyerek ifade ettiler. Geleceğe yönelik ümit var olduklarını ifade eden görevliler de uygulamanın kalıcı hale getirilmesini istediler.  

Staj uygulamasını değerlendiren Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdurrahman USLU : " Mesleki Uygulama stajımızın değerlendirmesini yaptığımızda % 90 oranında olumlu sonuç elde ettik. İnşallah bu uygulamayı sürekli hale gerdirdiğimizde tüm öğrencilerimiz birer aylık mesleki tecrübeyle mezun olacaklar" dedi.http://geredeihl.meb.k12.tr/icerikler/gerede-anadolu-imam-hatip-lisesi-ogrencileri-camileri-senlendirdi_7181968.html
  Güncel Haberler
 Yerel
 GERKAV Bülteni 2020 yılı Sayısı Çıktı
 Güncel
 Ramazan Bayramı
 Korona Virüs
 
www.gerede.net
Gerede Hakkında Herşey
Bu sitede yayınlanan haber, metin, bilgi, yazı ve resimler izin almadan yayınlanamaz. gerede.net hiçbir kişi, kurum veya siyasi görüşün sitesi değildir. Amacımız Gerede ilçemizi tanıtmak ve Geredelileri kaynaştırmaktır.
E-Posta :  haberlesme@gerede.net